Авто-Київ Новини

Свіжі та актуальні новини від Авто-Київ.

  1. Новини
  2. Заява ТОВ Порше Україна щодо війни в Україні
07.04.2022
Новини від СЕАТ

Заява ТОВ Порше Україна щодо війни в Україні

ТОВ «Порше Україна», офіційний імпортер автомобілів брендів Volkswagen Легкові автомобілі, Volkswagen Комерційні автомобілі, Audi, SEAT та CUPRA в Україні, входить до складу Porsche Holding Salzburg, який є 100% дочірнім підприємством Volkswagen AG. Весь концерн Volkswagen Group глибоко стурбований та збентежений через новини про війну в Україні та продовжує сподіватись на закінчення бойових дій та повернення до дипломатії. Компанії та співробітники Групи не можуть залишатися осторонь, саме тому були ухвалені наступні заходи з огляду на напад Росії на Україну:

seat

Правління Volkswagen Group прийняло рішення про зупинку виробництва автомобілів в Росії до подальшого повідомлення. Цей захід застосовується до обох виробничих ділянок у Калузі та Нижньому Новгороді. Експорт автомобілів до Росії так само буде негайно призупинено. Більше деталей Ви знайдете за посиланням:
https://www.volkswagenag.com/en/news/2022/03/volkswagen-stops-production-of-vehicles-in-russia-and-suspends-e.html

Компанія активно долучилася до надання гуманітарної допомоги: в якості першого кроку правління Volkswagen Group вже переказало один мільйон євро як невідкладну допомогу UNO-Flüchtlingshilfe, німецькій агенції-партнера Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR). Загалом, сума невідкладної допомоги наданої Volkswagen AG становить близько 3.5 мільйонів євро, але це тільки початок. Більше деталей можна знайти тут:
https://www.volkswagenag.com/en/group/faqs-ukraine.html

Головним поточним пріоритетом ТОВ «Порше Україна» є безпека всіх членів команди. Компанія вже вжила особливих заходів задля підтримки українських співробітників та членів їх сімей, наприклад, компанія надає допомогу співробітникам та їх сім'ям, які знайшли прихисток в інших європейських країнах. Співробітники, як в Україні, так і за кордоном в інших європейських країнах, залучені до численних гуманітарних ініціатив.
 

Ми вдячні за Вашу довіру до наших брендів. Ми будемо продовжувати інформувати Вас щодо подальшого розвитку подій.

Керівництво ТОВ «Порше Україна».

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.