Новини від СЕАТ
24.01.2020

SEAT названа компанією року на виставці CES 2020.

AUTO BILD і COMPUTER BILD виділили стійкі і орієнтовані на майбутнє проекти бренду. Премія «Підключений автомобіль» була вручена на виставці CES 2020 на Лас-Вегасі. Концепція сталого розвитку SEAT встановлює стандарти в галузі і тенденції міської мобільності завтрашнього дня.
SEAT

Очолив перемогу в категорії Pioneer два роки тому,  SEAT ще раз було удостоєно редакцією AUTO BILD і COMPUTER BILD з відомою Connected Award Car. Іспанський бренд був недавно названий компанією року 2019 рамках Consumer Electronics Show (CES) 2020 на Лас-Вегасі.

Нагорода, яка визнає концепцію стійкості і мобільності SEAT, була вручена Себастьяну Грамс, SEAT CIO і Паки Лизана, главі SEAT по цифровим продуктів і послуг, Стефану Фріцу, генеральному директору AUTO BILD Group.

Доктор Крістіан Воллмер, віце-президент SEAT по виробництву і логістики, заявив, що «наша прихильність стійкої мобільності починається вдома, і саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб перетворити нашу штаб-квартиру в Марторелле в 100% розумну фабрику. Ми перевірили безпілотники на поставку запчастин, і у нас є послуги на замовлення автобусів і спільному користуванню велосипедами, щоб зменшити вуглецевий слід і сприяти стійкості та ефективності наших об'єктів ».

Інновації і стійкість йдуть рука об руку SEAT дотримується цілісного підходу, який фокусується на індивідуальній мобільності в майбутніх міських умовах і робить її безкоштовною для її співробітників в Марторелле. Зокрема, співробітники SEAT, що працюють на фабриці в Марторелле, можуть, наприклад, орендувати велосипеди, щоб долати короткі відстані на роботі. SEAT працює рука об руку з відомим сервісом обміну велосипедами Mobike, який надає 100 прокатів велосипедів. Послуга вже використовувалася більш ніж 2 000 чоловік для більш ніж 4700 коротких переказів.

Для більш довгих відстаней всередині підприємства співробітники мають послугу «автобус за запитом», доступну через додаток ByBus. Кілька одиниць SEAT Alhambra доступні для перевезення людей навколо заводу. Користувачі повинні повідомити про своєму запиті тільки за 10 хвилин, вказавши своє місце розташування, пункт призначення і кількість пасажирів. Потім водій підбере людей на найближчій зупинці і доставить їх до місця призначення. У перші тижні після введення послуги було перевезено більше 3000 співробітників.

Доставка запчастин дроном: швидко і з низьким рівнем викидів Завод в Марторелле став першим в Іспанії виробничим підприємством, яке перевірило поставки автозапчастин дроном. В ході пілотного проекту безпілотники подолали близько двох кілометрів від постачальника до заводу всього за 15 хвилин, що зазвичай займає близько 90 хвилин на вантажівці. Більш швидке і орієнтоване на попит з'єднання підвищує ефективність, гнучкість і стійкість заводу SEAT в Марторелле, оскільки дрони не виробляють CO 2, а для зарядки батарей використовуються поновлювані джерела енергії.

EAT і IBM змінюють міську мобільність в майбутньому.

SEAT також працює над мобільними рішеннями для мегаполісів, і для стимулювання цієї роботи бренд співпрацює з IBM. Грунтуючись на штучному інтелекті (AI) IBM, який називається Watson, SEAT розробляє мобільний додаток з інформацією про дорожній рух «Mobility Advisor». Ця програма дозволить людям вибрати кращий варіант транспорту: будь то автомобіль, скутер, велосипед або громадський транспорт.

Завдяки машинного навчання IBM Watson консультант по мобільності зможе дізнатися переваги користувачів і дати індивідуальні рекомендації. Система буде підключена до хмари IBM і буде динамічно адаптуватися до умов, що змінюються з урахуванням погоди, трафіку і надзвичайних подій. Крім того, він може інтегрувати дані про зустрічі користувачів і історичні вибори, щоб запропонувати найкращий варіант транспортування для кожного сценарію, навіть якщо це означає парковку їх автомобіля, ходьбу або поїздку на електричному самокаті.

Нагорода «Підключений автомобіль» присуджується щорічно за кращі інновації в області підключених автомобілів. В цьому році було вже сьоме видання, і читачі AUTO BILD і COMPUTER BILD проголосували за переможців у восьми різних категоріях, і дві редакційні команди визначили переможців премії «Піонер» і «Редакція»