Новини від СЕАТ
15.11.2018

Компанія «Авто-Київ» передала 30 тисяч гривень на благодійність.

В рамках соціальної відповідальності компанії «Авто-Київ» за сприяння Porsche Finance Group Ukraine національній дитячій лікарні «Охматдит» було передано сертифікат номіналом 30 тисяч гривень.
SEAT

Пріоритетним напрямком КСВ-діяльності компанії «Авто-Київ», офіційного дилера автомобілів SEAT в Україні, є допомога дітям. У травні 2018 року з нагоди 15-річного ювілею PFG презентувала автоцентру благодійний сертифікат номіналом 30 тисяч гривень. Кошти в повному обсязі було спрямовано на оплату лікування Софії - пацієнта національної дитячої лікарні «Охматдит», сім'я якої не мала можливості сплатити життєво важливе лікування.


«Ми прагнемо допомагати тим, хто цього дійсно потребує, тим самим демонструючи гідний приклад іншим компаніям, у яких так само є можливість «простягнути руку допомоги ближньому», - коментує Олександр Гольденберг, директор компанії «Авто-Київ».


Це вже не перший спільний соціальний проект автоцентру «Авто-Київ» з компанією Porsche Finance Group Ukraine: раніше в користування Товариству Червоного Хреста було передано автомобіль SEAT Altea XL.
Компанія «Авто-Київ» в рамках програми соціальної відповідальності планує й надалі вносити свій вклад в розвиток суспільства шляхом реалізації соціально значущих програм.

Довідка:
ДП "Авто-Київ"- офіційний дилер автомобілів SEAT в Україні. Компанія входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних гравців на українському автомобільному ринку.
Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів.