Новини від СЕАТ
30.05.2019

CUPRA феєрично приєднується до турніру з паддл-тенісу, представляючи чотирьох учасників

Пари гравців Беластегуїн - Ліма та Салазар - Санчес стали новими послами CUPRAГравці будуть одягнені у форму з логотипом CUPRA під час світового чемпіонату з паддл-тенісуЧотири гравці оцінили CUPRA Ateca за межами кортуCUPRA обожнює паддл-теніс і сприятиме його поширенню по всьому світу
seat

CUPRA підкорює паддл-теніс разом з найкращими гравцями у світі. Через рік після своєї появи бренд нового автомобіля робить прорив у ракеточному виді спорту, зібравши унікальну команду, до складу якої увійшли Фернандо Беластегуїн (Fernando Belasteguin), Пабло Ліма (Pablo Lima), Алехандра Салазар (Alejandra Salazar) та Аріана Санчес (Ariana Sánchez).

 Завоювавши прихильність автолюбителів, модель CUPRA вирішила перенести свої цінності унікальності, витонченості та продуктивності у цей спорт, об'єднавшись із чотирма гравцями, які були найкращими у цій грі, як тільки вперше вийшли на корт.

Дуети Беластегуїн - Ліма та Салазар - Санчес, найкращі у світі тандеми у паддл-тенісі, гратимуть у формі з логотипом CUPRA у цьому сезоні чемпіонату світу з паддл-тенісу. Пристрасть, точність, рішучість та сміливість, яку передає CUPRA, супроводжуватимуть чотирьох гравців на корті під час усіх змагань на професійній арені паддл-тенісу.

 

Унікальна команда

Нові члени команди CUPRA входять у десятку найкращих гравців паддл-тенісу у світі. На одній половині корту гратиме Фернандо Беластегуїн, який був першим у цьому спорті протягом тривалого часу. Він займав перше місце у списку лідерів 16 років поспіль. Аргентинець буде змагатися у команді з Пабло Ліма, який займає третє місце у світовому чемпіонаті. В 2018 році пара виграла фінальний турнір «Мастерс». «Я радий бути частиною бренда та розділяти його цінності. Дух переможця, притаманний CUPRA, допоможе нам проявити себе у сезоні, під час якого ми знову хочемо вийти на перше місце світового рейтингу», - заявив Фернандо Беластегуїн.

По один бік сітки Алехандра Салазар є четвертою у списку гравців у паддл-тенісі, а минулого року вона виграла фінальний турнір «Мастер» у жіночій категорії. Цього року Алехандра буде грати в парі з Аріаною Санчес, однією з найбільш перспективних гравців світового чемпіонату з паддл-тенісу, яка стала наймолодшою представницею цього виду спорту у 2017 році, що отримала нагороду Open.

 

Поширення у світі

Протягом останніх років популярність паддл-тенісу зростає у геометричній прогресії. Окрім того, що він став другим найбільш поширеним видом спорту в Іспанії з більш ніж п'ятьома мільйонами гравців, у Європі він став спортом, який найшвидше набирає популярність. Кількість встановлених нових кортів вимірюється тризначним числом.

«Присутність CUPRA на приблизно п'ятдесяти ринках дозволить популяризувати паддл-теніс у всьому світі. Наша участь у цьому виді спорту також наближає нас до людей, які поділяють нашу пристрасть, рішучість та любов до спорту, на яких ґрунтується сучасне життя», - сказав директор з розвитку стратегії, розвитку бізнесу та діяльності CUPRA Антоніо Лабейт.

CUPRA прагне зробити прорив у паддл-тенісі, і у гравців по всьому світі є шанс кинути виклик самим собі та обрати свій власний шлях.

За кермом CUPRA Ateca

CUPRA випустила першу модель у кінці 2018 року, яка бездоганно втілює всі цінності бренда. Цей транспортний засіб є гордістю пристрасної команди інженерів та дизайнерів. Він створювався людьми, які приділяють увагу кожній витонченій деталі, ексклюзивності та спортивній продуктивності - загалом усім якостям, що притаманні новим послам CUPRA.

 

Модель CUPRA Ateca стала найкращим стартом для створення нового бренда, а зараз стане найкращим союзником чотирьох гравців для досягнення їхніх цілей за межами корту. Це єдиний позашляховик у своєму сегменті. Він ідеально відповідає вимогам клієнтів, які дотримуються витонченого, особистого, спортивного та вишуканого способу життя.

 

На додачу до поєднання вражаючого дизайну екстер'єру та елегантного та функціонального інтер'єру CUPRA Ateca оснащено одним із найбільш технологічно досконалих двигунів на ринку: 2-літровим 40-циліндровим бензиновим двигуном TSI з технологією прямого впорскування та турбонаддувом, який забезпечує потужність 300 к. с. та 400 Н·м крутного моменту. У поєднанні з 7-ступеневою коробкою передач DSG та системою повного привода 4Drive CUPRA Ateca вирізняється безпрецедентним рівнем безпеки, яскравим стилем та забезпечує впевненість у керуванні.

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів. У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.