Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Якість

Model Subtitle Right Text

ЯКІСТЬ

КОМАНДА ПЕРФЕКЦІОНІСТІВ

Люди, які постійно борються за бездоганність, добре знають: інколи можна по-справжньому закохатись через найпростішу річ. Ось чому наше нестримне прагнення до досконалості поширюється на всі без винятку деталі, і саме це робить нас пристрасними перфекціоністами.

Two Column Photo Right corner

ЗАВОД

Роботи-танцюристи

Синхронні рухи двох тисяч роботів гарантують найвищу якість і цілковиту бездоганність наших автомобілів. Керовані людьми, вони працюють настільки точно, що їхні маніпуляції нагадують танок із бездоганною хореографією.

Two Column Photo Left corner

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЛІНІЇ

Краса і бездоганність

У процесі створення автомобілів SEAT кожна деталь перетворюється на втілення краси і функціональності - ось звідки така жадана досконалість. Характерні дизайнерські лінії належать до елементів, що випромінюють неповторний характер кожної моделі і демонструють унікальний генотип бренда..

Model Subtitle Right Text

МОДУЛЬНА ПЛАТФОРМА MQB

Інтелектуальне виробництво

Автомобілі Volkswagen Group, що належать до подібних класів, виготовляють на спільній платформі. Це забезпечує високу продуктивність і дотримання найвищих стандартів якості, а також високу економічність виробництва.

Two Column Photo Right corner

ПИЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ

Постійна боротьба за бездоганність

Бездоганність - результат поєднання трьох чинників: тяжкої праці, пристрасті і ретельності. Саме такий підхід дозволяє нам гарантувати максимальну якість і щоразу перевершувати сподівання покупців.

Two Column Photo Left corner

ПРЕМІЯ «LEAN AWARD»

Бездоганна ефективність

У 2013 році SEAT отримав престижну міжнародну премію «Lean Award» за надзвичайну ефективність виробництва. Цією нагородою відзначають заводи, що вирізняються високим рівнем інновацій, гнучкістю та передовими методами роботи.