Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Всередині SEAT

Model Subtitle Left Text

ПРО SEAT

Як ми створюємо SEAT

Усі знають наші автомобілі, та напевно мало кому відомо, чим ми займаємось за лаштунками. Мить, коли ви вмикаєте запалювання - логічне завершення прихованого від сторонніх очей багатогранного процесу, що розпочинається з ідеї автомобіля. Дізнатися про це можна тут.

Two Column Photo Right corner

ДИЗАЙН

Інженери краси

У процесі творення автомобілів немає другорядних речей. Ми проникаємо у глибинну сутність дизайну, щоб розкрити наші цінності і характер. Саме так ми досягаємо нових рівнів бездоганності, використовуючи відчуття прекрасного як ще один інструмент.

Детальніше про дизайн

Two Column Photo Left Corner

ІННОВАЦІЇ

Переломні ідеї

Яскраве свідчення віри SEAT в інновації - тисяча працівників Технічного центру, нашого «мозку», який створює концепції, дизайн і проектує автомобілі, що відповідатимуть усім вимогам клієнтів.

Детальніше про інновації

Model Subtitle Left Text

ПОТУЖНІСТЬ

Насолоджуйтесь драйвом

Їхати швидше чи приїхати раніше? Для нас це ніколи не було головним. І тривалі подорожі, і короткі поїздки мають бути передусім приємними. Саме на це ми спрямовуємо свої зусилля, і саме цей принцип є ключовим для кожної деталі наших автомобілів.

Детальніше про потужність

Two Column Photo Right corner

ЯКІСТЬ

Команда перфекціоністів

Люди, які постійно борються за бездоганність, добре знають: інколи можна по-справжньому закохатись через найпростішу річ. Ось чому наше нестримне прагнення до досконалості поширюється на всі без винятку деталі, і саме це робить нас пристрасними перфекціоністами.

Детальніше про стандарти якості

Model Subtitle Left Text

ІСТОРІЯ SEAT

Історії успіху

Наша подорож почалась понад 60 років тому. А історія успіху складається з мільйонів окремих оповідань, пов'язаних з усіма нашими моделями.

Пориньте у історіїю SEAT