Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Інновації

Model Subtitle Right Text

ІННОВАЦІЇ

ПЕРЕЛОМНІ ІДЕЇ

Яскраве свідчення віри SEAT в інновації - тисяча працівників Технічного центру, нашого «мозку», який створює концепції, дизайн і проектує автомобілі, що відповідатимуть усім вимогам клієнтів.

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР

Серце SEAT

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР

З 1975 року, коли відкрили Технічний центр, SEAT - єдина іспанська компанія, що здійснює повний цикл проектування і виробництва власних автомобілів. Саме тут втілюються у життя інноваційні ідеї та пристрасть до перфекціонізму, саме тут ми стаємо справжніми інженерами краси.

ЦЕНТР ДИЗАЙНУ

Тут наші дизайнери удосконалюють екстер'єр та інтер'єр автомобіля, аби кожна модель наслідувала унікальний генотип SEAT.

СВІТЛОВИЙ ТУНЕЛЬ

Тут ми випробовуємо новітні технології освітлення. Перевірка інтенсивності та рівномірності світлового потоку дозволяє визначати оптимальну яскравість світла фар автомобіля.

АКУСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Щоб гарантувати максимальний акустичний комфорт, наші інженери перевіряють все - від шуму двигуна до звуку закривання дверей.

Two Column Photo Right corner

ПОВНІСТЮ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Яскрава інновація

SEAT Leon першим у своєму сегменті отримав повністю світлодіодні фари. Створюючи відчуття керування при світлі дня, ці фари являють собою справжній прорив і доводять наше прагнення до інновацій.

Two Column Photo Left corner

ВІРТУАЛЬНА СИМУЛЯЦІЯ

Візуалізуємо бездоганність

Використовуючи найдосконаліші технології, ми створюємо віртуальні зразки кожної деталі кожного автомобіля і навіть складаємо його. Це дає змогу ще до «матеріалізації» авто ретельно все вивчити і перевірити бездоганність припасування компонентів.

Model Subtitle Right Text

ПАСИВНА БЕЗПЕКА

Перевірена надійність

Наша мета - ідеальний баланс між гарним дизайном і цілковитою надійністю кузова, який зможе якнайкраще захистити пасажирів та пішоходів. Над реалізацією цього задуму працює команда інженерів з пасивної безпеки, яких можна сміливо назвати справжніми фанатами своєї справи.

Two Column Photo Left corner

ВІРТУАЛЬНИЙ ЗАВОД

Оцифровуємо людські відчуття

Надсучасні технології віртуалізації дозволяють нашим працівникам грунтовно вивчати автомобілі і знайомити з ними свої органи чуттів ще до початку виробництва. Для цього їм доводиться працювати виключно у світі вражень та відчуттів.