Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Продуктивність

Model Subtitle Left Text

ПРОДУКТИВНІСТЬ

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ДРАЙВОМ

Їхати швидше чи приїхати раніше? Для нас це ніколи не було головним. І тривалі подорожі, і короткі поїздки мають бути передусім приємними. Саме на це ми спрямовуємо свої зусилля, і саме цей принцип є ключовим для кожної деталі наших автомобілів.

Two Column Photo Right corner

SEAT SPORT

Жодного дня без перемог

Марка SEAT має чітко виражений спортивний дух. Доводить цю тезу підрозділ SEAT Sport, що тісно співпрацює з Технічним центром і випробовує наші «заряджені» моделі на гоночному треку, демонструючи видатні результати.

Model Subtitle Left Text

SEAT LEON CUP RACER

Прекрасний монстр

Взявши за основу 5-дверну версію Leon CUPRA, пристрасні перфекціоністи створили природженого переможця - спорткар CUP Racer. Видатну динаміку моделі забезпечують 4-циліндровий двигун потужністю 330 к.с. та 6-ступенева коробка передач DSG з подвійним зчепленням.

Model Subtitle Right Text

ТЕХНОЛОГІЯ 4DRIVE

Учетверо сильніший

4Drive - назва системи постійного повного привода з муфтою Haldex п'ятого покоління, що миттєво реагує на зміни в умовах руху.

Two Column Photo Right corner

ЕКСТРЕМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ

Визначаємо межі витривалості

Ми перевіряємо наші автомобілі в усіх можливих умовах, адже тільки так можна бути певним, що вони з гідністю витримають будь-які випробування. Програма тестів передбачає понад 20 000 км пробігу різними теренами за температури від -40°С до +45°С.

Two Column Photo Left corner

NÜRBURGRING

Абсолютний чемпіон

Несамовитий Leon ST CUPRA з 280-сильним двигуном увійшов в історію: досвідчений Хорді Жене (Jordi Gené) провів його «Зеленим пеклом» за 7 хвилин та 58,12 секунди, встановивши новий рекорд для серійних машин з переднім приводом.