Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Дизайн

Model Subtitle Right Text

ДИЗАЙН

ІНЖЕНЕРИ КРАСИ

У процесі творення автомобілів немає другорядних речей. Ми проникаємо у глибинну сутність дизайну, щоб розкрити наші цінності і характер. Саме так ми досягаємо нових рівнів бездоганності, використовуючи відчуття прекрасного як ще один інструмент.

Model Subtitle Right Text

РУЛЬОВЕ КЕРМО

Водій і автомобіль як одне ціле

Кермо - ключова деталь, завдяки якій SEAT стає вашим продовженням, відображенням ваших прагнень та емоцій. Ми сприймаємо його як високотехнологічний ключ до багатьох функцій автомобіля, а виготовлення цього компонента можна порівняти зі створенням витворів мистецтва.

НАРОДЖЕННЯ ДИЗАЙНУ

Надаємо форму мріям

НАРОДЖЕННЯ ДИЗАЙНУ

Кожен шедевр починається зі штрихів на папері, а для створення кожної з наших розробок потрібен неабиякий досвід. 20V20 -найамбітніший та найбільш футуристичний концепт-кар, що відображає еволюцію дизайну SEAT.

ІДЕАЛ, ВИЛІПЛЕНИЙ ВРУЧНУ

Після створення проекту команда інженерів і дизайнерів годинами відшліфовує дизайн автомобіля, вносячи останні штрихи. Для цього зі спеціальної глини виготовляють повномасштабну модель.

ВНУТРІШНЯ КРАСА

Кожна деталь інтер'єру - від керма і важеля коробки передач до передньої панелі і сидінь - вирізняється ергономічним дизайном, орієнтованим насамперед на водія. Адже саме інтер'єр забезпечує зв'язок водія з автомобілем, перетворюючи кожну поїздку на приємну подію.

ДОВГА ПОДОРОЖ

Розробка концепт-кара потребує тривалої напруженої роботи. Багато професіоналів у різних галузях докладає значних зусиль, щоб втілити наше бачення майбутнього і перетворити мрію на реальність.

Model Subtitle Right Text

ДИЗАЙН САЛОНУ

Затишне місце

Як виробник автомобілів, ми також докладаємо зусиль, аби збуджувати емоції і відчуття. А ще - робимо все, щоб ви відчували захват від неймовірної якості щоразу, коли сідаєте у SEAT. Для цього потрібно працювати над дизайном, вивчати тактильні відчуття, досліджувати тенденції і текстури.

Two Column Photo Right corner

ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР

АЛЕХАНДРО МЕЗОНЕРО

За словами Алехандро Мезонеро (Alejandro Mesonero), шеф-дизайнера SEAT, «...ми черпаємо натхнення в усьому, що бачимо і переживаємо, й дуже важливу роль тут відіграє Барселона, місто, яким ми живемо і насолоджуємось».

Two Column Photo Left corner

ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРІВ

ЖАУМЕ САЛА

Головний дизайнер інтер'єрів Жауме Сала (Jaume Sala) каже, що його головна мета - «...добитись максимальної якості і бездоганності кожної деталі».

Two Column Photo Right corner

SEAT: 30-РІЧЧЯ IBIZA

Початок легенди

Коли ми проектували перший SEAT Ibiza, головна ідея була простою: створити автомобіль, унікальність якого відразу зробила б його лідером у своєму сегменті. Змінилось уже три покоління, а він і досі кращий. Дозвольте чотирьом дизайнерам цього авто розповісти його історію.