Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Оригінальні запчастини SEAT

Model Subtitle Left Text

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ SEAT

Якість найвищого ґатунку

Оригінальні запасні частини SEAT розроблені спеціально під кожну окрему модель. Вони відрізняються високими стандартами якості та ідеальною відповідністю Вашому SEAT.

Two Column Photo Left corner

Оригінальні запасні частини SEAT

Результатом використання оригінальних запасних частин стане скорочення тривалості ремонту та оптимальні робочі характеристики автомобіля. Ці запчастини ідеально підходять для вашого автомобіля. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, що використовуваються SEAT. Таким чином, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових деталей, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок охолоджуючої рідини або рідин омивача вітрового скла. Крім того, незаперечною перевагою є те, що передові досягнення у виробництві автомобілів SEAT негайно впроваджуються і для оригінальних запчастин.
З оригінальними деталями SEAT, ви завжди робите правильний вибір. оригінальні запасні частини розроблені саме для вашого SEAT та забезпечують максимальну якість та надійність, як і ваш SEAT. Крім того, використання оригінальних деталей SEAT дозволяє зберегти вартість вашого автомобіля на момент продажу.

Two Column Photo Right corner

Запасні частини SEAT Economy

Вашому SEAT виповнилось 5 років? Тоді самє для Вас, спеціальна пропозиція від Оригінальних запасних частин SEAT - лінійка запасних частин SEAT Economy.
Для ремонту, вартість якого відповідає вартості автомобілів SEAT більш старих моделей, ми пропонуємо запчастини класу Economy - новий, привабливий за ціною продукт, що займає гідне місце в нашому асортименті.
Ця додаткова лінійка продукції включає типові деталі, що зношуються, такі як глушники, гальмівні колодки, стартерні батареї та ін. Асортимент деталей Economy постійно розширюється та на даний час покриває близько 70% парку європейських легкових автомобілів марки SEAT, що старше 5 років. З повним асортиментом запчастин Economy Ви можете ознайомитись у Вашого найближчого офіційного дилера SEAT.