Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

SEAT Асистанс

Model Subtitle Left Text

SEAT АСИСТАНС

Надійна підтримка

Two Column Photo Left corner

На зв'язку 24/7

Для вашого спокою, ми створили SEAT Асистанс- цілодобову службу підтримки, яка допоможе вам у будь-якій ситуації. Щоб зв'язатись з асистанс сервісом, лише зателефонуйте за номером: 0 800 303 789

Two Column Photo Right corner

Інформаційні послуги

Інформація про місцезнаходження, адресу та телефони: cтанцій технічного обслуговування, офіційних дилерських центрів, автозаправних станцій, медичних установ та інше.
Консультації при поломці: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т/з, порядку та строків проходження ТО, передача термінового повідомлення від клієнта (факс, SMS-повідомлення, e-mail), пошук необхідної інформації в мережі Internet.
Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП, юридична підтримка, порядок оформления документів, консультації лікаря по телефону.

Two Column Photo Left corner

Огранізаційні послуги

Організація надання послуг Клієнту без подальшої оплати. У випадку поломки: аварійне відкриття дверей, буксирування з проїжджої частини, виклик таксі та інше. У випадку ДТП: Виклик ДАІ, аварійного комісара, швидкої медичної допомоги, організація стаціонарного лікування, виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта.

Two Column Photo Right corner

Послуги евакуації автомобіля

Послуги надаються в разі ДТП або поломки автомобіля, що унеможливлюють його подальший самостійний pyx. Евакуація проводиться з місця настання ДТП або поломки до найближчої СТО, що входить до сервісної мережі Імпортера. Територія обслуговування - Україна.

Two Column Photo Left corner

Послуги технічної допомоги

1. Доставка пального.
2. Запуск двигуна від стороннього джерела живлення.
3. Заміна пошкодженого колеса.
4. Доставка запасного комплекту ключів.
5. Аварійне відкриття замків.
Територія обслуговування - Україна.

Two Column Photo Right corner

Послуги з бронювання готелю

Послуги, що надаються в разі технічної поломки автомобіля під час Вашого перебування за межами місця проживания та неможливості ремонту автомобіля протягом 1 доби. Загальний ліміт послуг з бронювання готелю та зворотного квитка становить 1000 грн. на рік. Територія обслуговування - Україна.