Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Технологія Full Link

Model Subtitle Right Text

ПІДКЛЮЧЕННЯ СМАРТФОНІВ

Розумні рішення

Ми доклали багато зусиль у розробці системи, яка інтегрує ваш смартфон в мультимедійну систему вашого SEAT для того, щоб залишатися на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці. Простіше кажучи: "Технології для задоволення".

Model Subtitle Right Text

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Full Link

Full Link являє собою революційний розвиток технологій підключення смартфонів до медіасистеми автомобіля. Сповна скористайтесь усіма комунікаційними можливостями цієї системи - від отримання інформації про популярні додатки до прослуховування улюбленої музики. І головне: як можна здогадатися із назви, система Full Link підтримує як Android-смартфони, так і пристрої на базі iOS, що забезпечується завдяки сумісності з технологіями Mirror LinkTM, Android AutoTM та Apple CarPlay®. Крім цього, найновіша версія додатка SEAT ConnectApp, розробленого спеціально для використання з MirrorLinkTM, дозволяє гарантовано користуватися новими функціями й отримувати оновлення для вашої моделі SEAT.

Two Column Photo Right corner

MirrorLink™

Ідеальне з'єднання смартфона з вашим SEAT: це стало можливим завдяки технології MirrorLinkTM. Для відображення сумісних додатків на екрані медіасистеми SEAT Media System Plus достатньо лише підключити сумісний смартфон на базі Android та змінити відповідні настройки. І все це - без потреби навіть брати телефон у руки.

Two Column Photo Left corner

SEAT DriveApp

Створений спеціально для роботи з MirrorLinkTM додаток SEAT DriveApp зробить неповторною кожну поїздку. Ви зможете отримувати підібрану на свій смак інформацію, новини й електронну пошту, а також насолоджуватись власною колекцією музики та подкастів. Розроблений спільно із Samsung додаток SEAT ConnectApp розширив можливості програми SEAT Drive App, що отримала ряд ексклюзивних функцій, зокрема керування жестами і перегляд фотогалерей. Ідеальний варіант для користування смартфоном Samsung A3, що входить до комплектації Ibiza CONNECT.

Two Column Photo Right corner

Android Auto™

Розроблено Google, створено для користувачів Android: завдяки Android Auto™ ви зможете керувати функціями свого смартфона, не відволікаючись від дороги. Додатками Google Карти, Spotify чи Skype можна користуватися за допомогою багатофункціонального керма, сенсорного екрана або голосових команд.

Two Column Photo Left corner

Apple CarPlay™

Авжеж, власники iPhone також можуть легко підключитися до свого SEAT за допомогою технології Full Link: технологія CarPlayTM від Apple дає змогу переносити на екран медіасистеми SEAT Media System Plus зображення екрана усіх смартфонів, починаючи з моделі iPhone 5. Керувати функціями пристрою можна за допомогою багатофункціонального керма, сенсорного екрана або навіть голосом.