Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Колекція аксесуарів

Model Subtitle Left Text

НОВА КОЛЛЕКЦІЯ SEAT

СТИЛЬ, ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ФОРМА

Колекція аксесуарів SEAT була створена, щоб принести іспанський дух автомобілів в кожен аспект вашого повсякденного життя. Якщо ви отримуєте справжню насолоду від керування SEAT, то ця коллекція аксесуарів саме для вас.

Two Column Photo Right corner

КОЛЕКЦІЯ ATECA

Виглядай чудово

Разом з новою коллекцією одягу Ateca, Ви можете бути впевнені у будь-якій ситуації, незалежно від того, чим ви займаєтесь. Розмалюйте сірі будні сучасним дизайном та витонченою елегантністю. Кожна річь була розроблена з використанням високоякісних матеріалів, щоб дарувати вам максимальне задоволення від її використання.

Two Column Photo Left corner

SEAT ESSENTIALS

Виглядайте добре, відчувайте себе ще краще

Ніколи не варто недооцінювати важливість гарного одягу та аксесуарів, які не тільки роблять життя простіше, але також змусять вас почувати себе ще краще. Оберіть для себе найкращі речі з коллекції SEAT. Заряджені духом молодості, всі предмети вражають та виділяються в будь-якому середовищі.

Two Column Photo Right corner

SEAT MOTORSPORTS

Спортивні аксесуари

Стиль та спорт об'єднались разом у новій колекції SEAT Motorsports щоб запропонувати вам добре продумані та практичні речі та аксесуари, які втілюють в собі активний та енегрійний стиль. Виберіть саме те, що вам більше пасує та вдягайтесь як команда SEAT Motorsports.