Авто-Київ - офіційний дилер SEAT в Україні
Menu

Ateca

Model Title

Ateca

ЦІНА ВІД

637 309,00грн

ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА

485 л

4DRIVE

Повний привід

ТЕХНОЛОГІЯ

Full Link

Two Column Photo Left

ВИБІР ПОКУПЦІВ 2017

Ateca — переможець Autobest 2017

Кросовер Ateca приніс компанії SEAT міжнародне визнання як «Вибір покупців 2017» на одному з найпрестижніших конкурсів континенту - AUTOBEST 2017. Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo): «Ateca покликаний стати поворотною точкою для SEAT. Ми входимо в новий сегмент з продуктом, що дарує нашим клієнтам відчуття ідеальної керованості й розкриває наші цінності. Завдяки Ateca бренд піднімається на новий рівень. Тож ця нагорода підтверджує, що ми на правильному шляху».

Two Column Photo Left

ДИЗАЙН

Магія образу

Новий SEAT Ateca - це зовсім інше сприйняття реальності, абсолютно новий погляд на буденне життя. Це особливий вияв динаміки та стилю. Він має усе необхідне, аби звичайні речі ставали чимось дивним і перетворювали кожен день на щось прекрасне. Його ергономіка, практичність та комфорт перевершують всі сподівання.

Детальніше про дизайн

Tree Column Photo Left

ТЕХНОЛОГІЇ

Зв'язок зі світом

Плануйте день, плануйте настрій! Інтерфейс Full Link дає змогу інтегрувати смартфон з мультимедійною системою та безпечно користуватися мобільними додатками, не відволікаючись від дороги. А завдяки бездротовому зарядному пристрою ваш мобільний пристрій ніколи не залишиться без енергії.

Технологія Full Link

Бездротова зарядка

Система безключового доступу

Повний привод 4DRIVE

Системи Area View та Park Assist

Детальніше про технології

Tree Column Photo Right

БЕЗПЕКА

Спокійне міське життя

Безпека у місті полягає, насамперед, у вмінні передбачати небажані ситуації. Асистент Traffic Jam Assist* допоможе комфортно просуватися у заторах, а система Blind Spot Detection з асистентом Rear Cross Traffic Alert подбають про «мертві» зони обабіч автомобіля.

Система контролю дистанції

Система контролю мертвих зон

Повністю світлодіодні фари

Активний круїз контроль

Детальніше про безпеку

Two Column Photo Left

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Взірцева ощадливість

Двигуни SEAT Ateca дивують не лише віддачею, а й помірним споживанням пального. З такими перевагами поїздки містом перетворюються на справжнє задоволення.

Two Column Photo Left

АКСЕСУАРИ

На кожен день

Для SEAT Ateca ми підготували широкий асортимент оригінальних аксесуарів на всі випадки життя. Завдяки їм ви зможете брати з собою більше речей або ж просто поліпшити комфорт.